Moje konto

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

Skąd pochodzi monohydrat kreatyny w suplementach MLO?

Połączenie słów kreatyna i czystość określają najbardziej znaną markę Creapure®. Niemiecki producent Alzchem Trostberg GmbH jest niedoścignionym liderem, który posiada certyfikat Creapure® Inside i IFS FOOD. Znajduje się na liście Cologne List, co świadczy o regularnym testowaniu na obecność substancji zakazanych, co eliminuje ryzyko nieumyślnego zastosowania dopingu przez sportowca.

Firma dystrybuuje monohydrat kreatyny (a także inne produkty z laboratorium AlzChem) swoim partnerom, by komponowali własne suplementy. Użycie logo Creapure®  na suplementach jest potwierdzeniem używania produktu nr 1 a tym samym bezpieczeństwa. Kreatyna tej marki jest najlepiej przebadana. Co więcej, monohydrat jest w 100% wytwarzany na drodze syntezy chemicznej, co oznacza, że nie są wykorzystywane surowce pochodzenia zwierzęcego ani ziołowego.

Jak produkowany jest monohydrat kreatyny Creapure®?

Creapure® powstaje na całkowicie zamkniętej linii produkcyjnej, od dostarczenia surowca, aż po zapakowanie końcowego produktu. Każda partia jest testowana m.in. za pomocą wysokosprawnej chromatografii cieczowej (HPLC).
Spośród kilku sposobów wytwarzania kreatyny, Alzchem rozpoczyna proces od sarkozyny i cyjanamidu. Ta metoda uważana jest za najbardziej bezpieczną, co minimalizuje ryzyko pojawienia się substacji ubocznych: DCD i DHT. Najwyższej jakości produkt może zawierać maksymalnie kilkadziesiąt cząstek dicyjanodiamidu na 1 milion, natomiast DHT musi być całkowicie niewykrywalne.

Poniższy wykres porównuje średnie wyniki 9 monohydratów kreatyny Creapure oraz 20 innych marek, pod kątem występowania kreatyniny, DHT oraz DCD.

W przypadku kreatyniny, występowanie na poziomie wyższym niż 1% świadczy o słabej jakości procesie produkcyjnym.

monohydrat kreatyny creapure

Skąd pochodzi L-glutamina w odżywkach MLO Nutrition?

W naszych suplementach znajdziesz L-Glutaminę dostarczaną przez Kyowa Hakko. Opakowania suplementów MLO Nutrition zawierają logo Kyowa Quality.

Kyowa Quality określa najwyższe standardy i zaangażowanie w jakość, które są rygorystycznie przestrzegane przez firmę Kyowa Hakko Bio Co., Ltd. Jest to japońskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w badaniach, rozwoju i produkcji wysokiej jakości składników dla branży farmaceutycznej i spożywczej.

Firma kładzie duży nacisk na kontrolę i zapewnianie jakości we wszystkich swoich działaniach. Kyowa Quality obejmuje zaangażowanie w produkcję bezpiecznych, skutecznych i niezawodnych produktów, które spełniają a nawet przekraczają standardy branżowe. Kyowa wprowadziło rygorystyczne systemy zarządzania jakością i przestrzega wielu regulacji w celu zapewnienia jakości i bezpieczeństwa swoich produktów.

Procesy kontroli jakości w Kyowa Hakko Bio obejmują kompleksowe testowanie i analizę na różnych etapach produkcji. Priorytetem jest wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii i wiedzy naukowej w celu utrzymania spójności i monitorowania swoich produktów. Dodatkowo, firma prowadzi rozległe badania i rozwój, aby ciągle doskonalić swoje procesy produkcyjne i opracowywać innowacyjne rozwiązania.

Producentem białka premium jest:

Białka: 
DMV Nutri WheyTM 800I 
DMV Nutri Whey™ Isolate I,
jakich używamy w naszych suplementach, produkowane są przez holenderskiego lidera branży, Friesland Campina. Jest to największa na świecie spółdzielnia mleczarska, z siedzibą w Amersfoort oraz jedna z 5 największych firm mleczarskich na świece. Jej początki sięgają 1871 roku. Posiada oddziały 33 krajach i zatrudnia ponad 20000 osób. Produkty FC są dostępne w ponad 100 krajach. 

Nutri WheyTM 800I to produkt zawierający czyste białko serwatkowe, którego 80% pochodzi bezpośrednio z mleka. Ma neutralny smak i aromat, który łatwo można wykorzystać suplementach i odżywkach dla sportowców. Jest to kompletne źródło białka serwatkowego i BCAA. Białko to zawiera 14% więcej leucyny w porównaniu do białek serwatkowych pochodzących z serwatki serowej.

Nutri Whey™ Isolate I to prodkt z białka serwatkowego. Serwatka zagęszczana jest za pomocą mikro i ultrafiltracji, aż osiągnie zawartość białka na poziomie 90%.
Oba produkty cechują się najwyższą jakością i czystością, za którymi stoi wieloletnie doświadczenie firmy, najnowsze technologie i spełnianie wysokich norm.

Nutri WheyTM 800I oraz Nutri Whey™ Isolate I znajdziesz we wszystkich odzywkach białkowych oraz gainerach.

Kategoria Odżywki białkowe

Suplementy i witaminy polecane na stawy

Przedtreningówka dla biegaczy

Nieprawidłowa dieta, siedzący tryb życia czy niska aktywność fizyczna, to jedne z przyczyn problemów ze stawami. Nawet, jeżeli z racji młodego wieku ich nie odczuwamy, to powinniśmy wiedzieć co zrobić, aby ustrzec się przed nimi w przyszłości. W tym artykule…

Co to jest i jak działa gainer?

BCAA czy białko

Odwiedzając sklepy z odżywkami dla sportowców, nierzadko można natknąć się na produkty o nazwie gainer lub mass gainer. Co to takiego i co kryje się pod tymi tajemniczo brzmiącymi hasłami? Co to jest gainer i jak działa? Odpowiedzi na te…

Co daje i kiedy pić białko?

Co daje i kiedy pić białko

Białko to jeden z podstawowych składników odżywczych. Ze względu na to, że proteiny uczestniczą w przeważającej liczbie procesów, zachodzących w organizmie, tak ważnym jest dbanie o to, aby były mu dostarczane w odpowiedniej ilości. W tym artykule wyjaśnimy, co daje…

Co to jest i co daje białko serwatkowe?

Co to jest i co daje białko serwatkowe

Białko serwatkowe to popularny wśród sportowców, naturalny suplement diety, który m.in. pomaga budować masę mięśniową. Poza tym, ma on znacznie szersze zastosowanie i nierzadko sięgają po niego osoby, pozostające na diecie redukcyjnej. W tym artykule, przyjrzymy się nieco bliżej temu…

Białko na redukcji – jakie wybrać?

Białko na redukcji – jakie wybrać

Nadmierny przyrost tkanki tłuszczowej to jedno z największych zagrożeń XXI wieku. Zarówno nadwaga, jak i otyłość, są przyczyną wielu poważnych chorób, które nierzadko mogą prowadzić nawet do śmierci. Znaczna ilość tkanki tłuszczowej, poza kwestiami zdrowotnymi, ma również ogromny wpływ na…

Izolat białka – co to jest i jaki wybrać?

Izolat białka – co to jest i jaki wybrać

Odżywki białkowe to jedno z tych rozwiązań, które cieszy się dużą popularnością wśród amatorów trenujących na siłowni, zawodowych sportowców, a także osób, poszukujących skutecznego sposobu na szybszą utratę zbędnych kilogramów. Trudno się temu dziwić, skoro proteiny pełnią wiele niezwykle istotnych…

Izolat czy koncentrat białka – co wybrać?

Izolat czy koncentrat białka – co wybrać

Osoby, które dążą do zwiększenia masy mięśniowej lub poszukują sposobu na uzupełnienie swojej codziennej diety w pełnowartościowe białko, zdecydowanie powinny rozważyć zakup produktu, jakim jest białko serwatkowe. Tego typu odżywki proteinowe, dostępne są w różnych rodzajach, a najbardziej popularne to:…