Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

Jeśli chcesz złożyć reklamację, lub zwrócić zamówione produkty, skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza.
Możesz zwrócić całe zamówienie lub jego część. Na zwrot nienaruszonego opakowania* masz 30 dni.


*dotyczy oryginalnego opakowania od producenta

Sklep MLO Nutrition jest zintegrowany z systemami płatniczymi: Autopay i Przelewy24. Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo zakupów, jakiego udzielają te platformy.
Dostępne metody płatności dla zamówień z adresem dostarczenia na terenie Polski to:

 • BLIK
 • przelew natychmiastowy
 • Karty płatnicze (Visa, Visa Electron, Mastercard, MasterCard Electronic, Maestro)
 • Apple Pay
 • Google Pay
 • pobranie u kuriera, w paczkomacie i Orlen paczce (w przypadku Orlen Paczki, pobranie jest możliwe dla zamówień do 400 zł).
 • samodzielny przelew na konto bankowe (po złożeniu zamówienia zobaczysz podsumowanie z numerem konta).
 • Płatność odroczona za pomocą platformy PayPo.


Zamówienia, z adresem dostarczenia na terenie Polski to:

 • kurierem
 • do paczkomatu Inpostu
 • do automatu Orlen Paczka.

Zamówienia złożone do godziny 17:00 nadajemy tego samego dnia. Średni czas dostarczenia zamówienia to 1-2 dni robocze.

zanieczyszczenie kreatyn

Skąd pochodzi monohydrat kreatyny w suplementach MLO?

Połączenie słów kreatyna i czystość określają najbardziej znaną markę Creapure®. Niemiecki producent Alzchem Trostberg GmbH jest niedoścignionym liderem, który posiada certyfikat Creapure® Inside i IFS FOOD. Znajduje się na liście Cologne List, co świadczy o regularnym testowaniu na obecność substancji zakazanych, co eliminuje ryzyko nieumyślnego zastosowania dopingu przez sportowca.

Firma dystrybuuje monohydrat kreatyny (a także inne produkty z laboratorium AlzChem) swoim partnerom, by komponowali własne suplementy. Użycie logo Creapure®  na suplementach jest potwierdzeniem używania produktu nr 1 a tym samym bezpieczeństwa. Kreatyna tej marki jest najlepiej przebadana. Co więcej, monohydrat jest w 100% wytwarzany na drodze syntezy chemicznej, co oznacza, że nie są wykorzystywane surowce pochodzenia zwierzęcego ani ziołowego.

Jak produkowany jest monohydrat kreatyny Creapure®?

Creapure® powstaje na całkowicie zamkniętej linii produkcyjnej, od dostarczenia surowca, aż po zapakowanie końcowego produktu. Każda partia jest testowana m.in. za pomocą wysokosprawnej chromatografii cieczowej (HPLC).
Spośród kilku sposobów wytwarzania kreatyny, Alzchem rozpoczyna proces od sarkozyny i cyjanamidu. Ta metoda uważana jest za najbardziej bezpieczną, co minimalizuje ryzyko pojawienia się substacji ubocznych: DCD i DHT. Najwyższej jakości produkt może zawierać maksymalnie kilkadziesiąt cząstek dicyjanodiamidu na 1 milion, natomiast DHT musi być całkowicie niewykrywalne.

Poniższy wykres porównuje średnie wyniki 9 monohydratów kreatyny Creapure oraz 20 innych marek, pod kątem występowania kreatyniny, DHT oraz DCD.

W przypadku kreatyniny, występowanie na poziomie wyższym niż 1% świadczy o słabej jakości procesie produkcyjnym.

monohydrat kreatyny creapure

Skąd pochodzi L-glutamina w odżywkach MLO Nutrition?

W naszych suplementach znajdziesz L-Glutaminę dostarczaną przez Kyowa Hakko. Opakowania suplementów MLO Nutrition zawierają logo Kyowa Quality.

Kyowa Quality określa najwyższe standardy i zaangażowanie w jakość, które są rygorystycznie przestrzegane przez firmę Kyowa Hakko Bio Co., Ltd. Jest to japońskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w badaniach, rozwoju i produkcji wysokiej jakości składników dla branży farmaceutycznej i spożywczej.

Firma kładzie duży nacisk na kontrolę i zapewnianie jakości we wszystkich swoich działaniach. Kyowa Quality obejmuje zaangażowanie w produkcję bezpiecznych, skutecznych i niezawodnych produktów, które spełniają a nawet przekraczają standardy branżowe. Kyowa wprowadziło rygorystyczne systemy zarządzania jakością i przestrzega wielu regulacji w celu zapewnienia jakości i bezpieczeństwa swoich produktów.

Procesy kontroli jakości w Kyowa Hakko Bio obejmują kompleksowe testowanie i analizę na różnych etapach produkcji. Priorytetem jest wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii i wiedzy naukowej w celu utrzymania spójności i monitorowania swoich produktów. Dodatkowo, firma prowadzi rozległe badania i rozwój, aby ciągle doskonalić swoje procesy produkcyjne i opracowywać innowacyjne rozwiązania.

Producentem białka premium jest:

Białka: 
DMV Nutri WheyTM 800I 
DMV Nutri Whey™ Isolate I,
jakich używamy w naszych suplementach, produkowane są przez holenderskiego lidera branży, Friesland Campina. Jest to największa na świecie spółdzielnia mleczarska, z siedzibą w Amersfoort oraz jedna z 5 największych firm mleczarskich na świece. Jej początki sięgają 1871 roku. Posiada oddziały 33 krajach i zatrudnia ponad 20000 osób. Produkty FC są dostępne w ponad 100 krajach. 

Nutri WheyTM 800I to produkt zawierający czyste białko serwatkowe, którego 80% pochodzi bezpośrednio z mleka. Ma neutralny smak i aromat, który łatwo można wykorzystać w suplementach i odżywkach dla sportowców. Jest to kompletne źródło białka serwatkowego i BCAA. Białko to zawiera 14% więcej leucyny w porównaniu do białek serwatkowych pochodzących z serwatki serowej.

Nutri Whey™ Isolate I to prodkt z białka serwatkowego. Serwatka zagęszczana jest za pomocą mikro i ultrafiltracji, aż osiągnie zawartość białka na poziomie 90%.
Oba produkty cechują się najwyższą jakością i czystością, za którymi stoi wieloletnie doświadczenie firmy, najnowsze technologie i spełnianie wysokich norm.

Nutri WheyTM 800I oraz Nutri Whey™ Isolate I znajdziesz we wszystkich odzywkach białkowych oraz gainerach.

Przedtreningówka dla początkujących – przewodnik po produktach

Rozpoczęcie aktywności fizycznej nie należy do łatwych zadań. Trudność przede wszystkim wynika z tego, że nasz organizm nie jest przyzwyczajony do wysiłku, a z powodu słabych mięśni i niskiej wydolności, motywacja do treningów zwyczajnie spada. W tym czasie dobrym rozwiązaniem będzie sięgnięcie po produkt wspomagający, taki jak przedtreningówka dla początkujących. Jak działa tego typu specyfik i który z tych dostępnych na rynku okaże się najlepszy? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w tym artykule. Zachęcamy do lektury.

Czym są przedtreningówki?

Ze względu na to, jak popularny ostatnimi czasy stał się sportowy tryb życia, na rynku pojawiają się kolejne suplementy diety, przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie. Ich zadaniem jest wspomaganie organizmu w trakcie treningu, a także przyspieszenie regeneracji po wysiłku fizycznym. Spośród wielu dostępnych specyfików, sporym uznaniem cieszą się przedtreningówki. Ich rolą jest odpowiednie przygotowanie organizmu do aktywności fizycznej. Dostępne w postaci tabletek, proszku czy żelu, dostarczają energii, zwiększają wydolność oraz wytrzymałość organizmu, a także wspomagają jego regenerację po treningu. Wartym podkreślenia jest fakt, że tego typu preparaty cieszą się olbrzymim powodzeniem wśród sportowców uprawiających dyscypliny siłowe, takie jak kulturystyka czy sporty walki. Ponadto, stanowią doskonałe uzupełnienie treningów długodystansowych biegaczy, rowerzystów oraz pływaków. To produkty, które sprawdzą się nie tylko podczas wysiłku fizycznego, ale również zdadzą egzamin w okresach wzmożonej pracy umysłowej.

Jaka przedtreningówka będzie odpowiednia na początek?

Podejmując decyzję o wspomaganiu swojego organizmu preparatem w postaci przedtreningówki, należy podejść do tematu z rozwagą. Niezwykle istotnym jest, aby samodzielnie przyglądać się swojemu organizmowi i obserwować, jak reaguje na tego typu suplementy. Na początek dobrze sprawdzi się łagodna przedtreningówka np. taka z tylko jednym składnikiem aktywnym lub zawierająca niskie stężenie kilku substancji (oczywiście nie jest to zasada!). Osoby bardziej zaawansowane w treningach mogą sięgnąć po przedtreningówki o bardziej intensywnym działaniu.

Przedtreningówka dla początkujących – co powinno znaleźć się w jej składzie

Poszukując dla siebie odpowiedniej przedtreningówki, przede wszystkim należy zwrócić uwagę na jej skład. Co powinno się w nim znajdować? Oto kilka najważniejszych składników:

 • Kofeina. Mowa o łatwo przyswajalnej substancji, w czystej postaci. Jej minimalne stężenie powinno wynosić 70 mg na porcję. Składnik ten wykazuje działanie pobudzające, a także zwiększa wydolność organizmu i poprawia koncentrację
 • Tauryna. Jest to niezbędny składnik każdej dobrej przedtreningówki. Dodaje energii, a także wspomaga transport kreatyny do mięśni. To sprawia, że ich regeneracja przebiega szybciej, a zdolności organizmu do odpoczynku ulegają poprawie. Ponadto, tauryna pełni również funkcje antykataboliczne
 • Aminokwasy. W suplementach przedtreningowych stanowią one jedne z najważniejszych składników. Są bowiem głównym budulcem tkanki mięśniowej

Czy przedtreningówka jest niezbędna do poprawy efektów treningowych?

 

Trzeba pamiętać o tym, że działanie suplementów diety jest najbardziej efektywne przy regularnych treningach. To właśnie wysiłek fizyczny stanowi podstawę zwiększania siły i wytrzymałości organizmu. Zażywanie odżywki skutecznie wesprze i przyspieszy ten proces. Przedtreningówki posiadają szereg właściwości. Poniżej wskazujemy kilka zadań tego typu produktów:

 • Stymuluje organizm do bardziej wytężonej pracy
 • Redukuje zmęczenie
 • Poprawia samopoczucie i dostarcza pozytywnej energii

Jak widać, przedtreningówka wspomaga pewne procesy zachodzące w organizmie, a tym samym stwarza warunki do tego, aby treningi były bardziej efektywne, a organizm szybciej się po nich regenerował. Osoby, które nie chcą stosować tego typu preparatów, muszą się liczyć z tym, że  uzyskanie upragnionych przez siebie efektów zostanie przesunięte w czasie.

Jaka przedtreningówka dla początkujących jest najlepsza?

Jeżeli obecna forma nie pozwala nam na rozpoczęcie ćwiczeń siłowo- wytrzymałościowych, to niewątpliwie dobrym rozwiązaniem okaże się suplement diety w postaci przedtreningówki. 

MLO STRONG 10.  Suplement ten odznacza się wysoką jakością, a także przejrzystym składem. W jego recepturze znajduje się niemiecki monohydrat kreatyny Creapure, stanowiący kluczową rekomendację dla tego specyfiku. Ta wartościowa przedtreningówka dla początkujących, zawiera wszelkie kluczowe dla tego typu suplementów składniki oraz dodatkowe ekstrakty roślinne, które potęgują jej działanie. Nie zawiera cukru, charakteryzuje ją doskonały, wyrazisty smak i wysoka rozpuszczalność. Ponadto, dzięki jej zażywaniu, można uzyskać efekt tzw. „pompy” mięśniowej.

Ze względu na to, jak trudne mogą być pierwsze treningi siłowe i wytrzymałościowe, aby nie utracić motywacji do ich kontynuowania, warto skorzystać ze wsparcia w postaci suplementu diety. Nie tylko dostarczy on energii, ale również wspomoże regenerację po wysiłku fizycznym. Dobra przedtreningówka zwiększy możliwości, poprawi motywację, zredukuje stopień wycieńczenia, a także zapobiegnie zakwasom lub ograniczy ich odczuwanie. Dzięki wielu korzyściom, jakie niesie ze sobą jej stosowanie, warto niewątpliwie włączyć ją do swojej codziennej diety i przyjmować zgodnie z zaleceniami producenta.