Jeżeli doskwiera Ci zmęczenie i brak sił w trakcie aktywności fizycznej, a Twoja motywacja ulatuje razem z energią, to znak, że potrzebujesz wsparcia. Na rynku dostępny jest duży wybór rozmaitych specyfików, które pozwolą Ci odzyskać siły witalne, zwiększyć motywację do treningów oraz wytrzymałość podczas wykonywania ćwiczeń. Tego typu suplementy diety to przedtreningówki dla kobiet. W związku z tym, że ich popularność rośnie, a na sklepowych półkach pojawiają się kolejne preparaty, możesz mieć problem z wyborem odpowiedniego wariantu dla siebie. Dlatego też postanowiliśmy przygotować ranking najlepszych, w naszej ocenie, przedtreningówek dla kobiet. W naszym artykule znajdziesz 3 propozycje, godnych uwagi specyfików. Zachęcamy do lektury.

Czym jest przedtreningówka dla kobiet?

Ze względu na rosnącą popularność suplementów diety, na rynku pojawia się ich coraz większy wybór. Zadania tego typu preparatów są różne, a ich wpływ na organizm uzależniony od składu. Dużym zainteresowaniem cieszą się niewątpliwie specyfiki pobudzające. Idealnie sprawdzają się w przypadku osób, którym brakuje sił do ćwiczeń i potrzebują w tym celu odpowiedniego wsparcia. Przedtreningówka dla kobiet to właśnie jeden z tych specyfików, które doskonale pełnią swoją funkcję . W ich składzie często znajduje się kofeina. Jej zadaniem jest zredukowanie uczucia zmęczenia, a także dodanie energii do ćwiczeń. Część tego typu preparatów perfekcyjnie sprawdzi się w przypadku osób, które poddawane są wzmożonemu wysiłkowi umysłowemu np. podczas nauki czy w trakcie pracy.

Przedtreningówka dla dziewczyn – jak wybrać?

Tak jak wspomnieliśmy już wcześniej, przedtreningówki dla kobiet mogą różnić się swoim działaniem, a wynika to z odmiennego składu poszczególnych preparatów. W zależności od tego, jaki efekt planujesz osiągnąć, do wyboru masz trzy rodzaje przedtreningówek:

  • Klasyczna

    Działa pobudzająco na organizm, a także zwiększa wydajność mięśni. Jego zadaniem jest ogólna poprawa jakości treningu

  • Pompująca

    Poprawia krążenie, co pozwala na lepszy przepływ składników odżywczych do mięśni, a tym samym pozytywnie na nie oddziałuje. Produkt skoncentrowany na tzw. „pompie” mięśniowej

  • Wytrzymałościowa

    Zwiększa wytrzymałość organizmu podczas treningu i redukuje zmęczenie

Poszukując idealnego preparatu dla siebie, należy wziąć pod uwagę skład danego produktu oraz takie kwestie jak:

Jaka przedtreningówka dla kobiet jest najlepsza? Poznaj nasze typy

Pośród wielu, dostępnych na rynku przedtreningówek, można znaleźć preparaty, które doskonale pełnią swoją funkcję, jak i te, których stosowanie nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Dlatego też postanowiliśmy przygotować zestawienie suplementów, zasługujących w naszej ocenie na szczególną uwagę, a tym samym ułatwić Ci wybór tego odpowiedniego.

#1
STRONG 10

To niekwestionowany zwycięzca w przygotowanym przez nas rankingu. Dlaczego to właśnie jemu przypadło zaszczytne 1. miejsce? Mianowicie dlatego, że MLO Strong 10, powstał z najwyższej jakości składników. Jednym z nich jest niemiecki monohydrat kreatyny Creapure, pochodzący od najbardziej uznanego dostawcy w branży. Ponadto, obfituje w kluczowe dla tego typu produktów surowce. Wzbogacono go również o dodatkowe ekstrakty roślinne, które potęgują działanie preparatu. Produkt ten powstał z myślą o kobietach, potrzebujących silnego pobudzenia podczas treningu.

To, co wyróżnia ją na tle innych, tego typu produktów, to m.in.:

MLO Strong 10 mogą przyjmować nie tylko sportowcy, ale również zawodowi kierowcy, a także osoby w okresach wzmożonej nauki lub pracy umysłowej. Specyfik ten doskonale sprawdzi się zarówno podczas pracy nad rozwojem masy mięśniowej, ale również w trakcie redukcji tkanki tłuszczowej.

  1.  

  Honey Badger

honey_badger_pre_workout
źródło: drinkhoneybadger.com

To produkt dedykowany aktywnym fizycznie kobietom. Przedtreningówka dla dziewczyn wykazuje działanie pobudzające i sprawdza się nie tylko na sali treningowej, ale również w okresie wzmożonego wysiłku umysłowego. Doskonale działa jako energetyk, dodaje siły i zmniejsza uczucie zmęczenia. Idealna w sytuacjach, kiedy niezbędne jest zwiększenie koncentracji oraz pobudzenie kreatywności. Poprawia także zdolności umysłowe podczas wykonywania ćwiczeń.

Alpha Blast

revange-alpha-blast
źródło: bestbody.com.pl

Suplement ten zyskał uznanie wśród sportowców na całym świecie. Odznacza się innowacyjnym, a jednocześnie bezpiecznym i naturalnym składem. Dzięki temu, że nie zawiera w swoim składzie stymulatorów, idealnie sprawdzi się w przypadku osób na nie uczulonych lub tych, które nie są podatne na ich działanie. Preparat wzmaga motywację do ćwiczeń, a na koniec treningu daje efekt zwiększonej pompy mięśniowej.