Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

Jeśli chcesz złożyć reklamację, lub zwrócić zamówione produkty, skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza.
Możesz zwrócić całe zamówienie lub jego część. Na zwrot nienaruszonego opakowania* masz 30 dni.


*dotyczy oryginalnego opakowania od producenta

Sklep MLO Nutrition jest zintegrowany z systemami płatniczymi: Autopay i Przelewy24. Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo zakupów, jakiego udzielają te platformy.
Dostępne metody płatności dla zamówień z adresem dostarczenia na terenie Polski to:

 • BLIK
 • przelew natychmiastowy
 • Karty płatnicze (Visa, Visa Electron, Mastercard, MasterCard Electronic, Maestro)
 • Apple Pay
 • Google Pay
 • pobranie u kuriera, w paczkomacie i Orlen paczce (w przypadku Orlen Paczki, pobranie jest możliwe dla zamówień do 400 zł).
 • samodzielny przelew na konto bankowe (po złożeniu zamówienia zobaczysz podsumowanie z numerem konta).
 • Płatność odroczona za pomocą platformy PayPo.


Zamówienia, z adresem dostarczenia na terenie Polski to:

 • kurierem
 • do paczkomatu Inpostu
 • do automatu Orlen Paczka.

Zamówienia złożone do godziny 17:00 nadajemy tego samego dnia. Średni czas dostarczenia zamówienia to 1-2 dni robocze.

zanieczyszczenie kreatyn

Skąd pochodzi monohydrat kreatyny w suplementach MLO?

Połączenie słów kreatyna i czystość określają najbardziej znaną markę Creapure®. Niemiecki producent Alzchem Trostberg GmbH jest niedoścignionym liderem, który posiada certyfikat Creapure® Inside i IFS FOOD. Znajduje się na liście Cologne List, co świadczy o regularnym testowaniu na obecność substancji zakazanych, co eliminuje ryzyko nieumyślnego zastosowania dopingu przez sportowca.

Firma dystrybuuje monohydrat kreatyny (a także inne produkty z laboratorium AlzChem) swoim partnerom, by komponowali własne suplementy. Użycie logo Creapure®  na suplementach jest potwierdzeniem używania produktu nr 1 a tym samym bezpieczeństwa. Kreatyna tej marki jest najlepiej przebadana. Co więcej, monohydrat jest w 100% wytwarzany na drodze syntezy chemicznej, co oznacza, że nie są wykorzystywane surowce pochodzenia zwierzęcego ani ziołowego.

Jak produkowany jest monohydrat kreatyny Creapure®?

Creapure® powstaje na całkowicie zamkniętej linii produkcyjnej, od dostarczenia surowca, aż po zapakowanie końcowego produktu. Każda partia jest testowana m.in. za pomocą wysokosprawnej chromatografii cieczowej (HPLC).
Spośród kilku sposobów wytwarzania kreatyny, Alzchem rozpoczyna proces od sarkozyny i cyjanamidu. Ta metoda uważana jest za najbardziej bezpieczną, co minimalizuje ryzyko pojawienia się substacji ubocznych: DCD i DHT. Najwyższej jakości produkt może zawierać maksymalnie kilkadziesiąt cząstek dicyjanodiamidu na 1 milion, natomiast DHT musi być całkowicie niewykrywalne.

Poniższy wykres porównuje średnie wyniki 9 monohydratów kreatyny Creapure oraz 20 innych marek, pod kątem występowania kreatyniny, DHT oraz DCD.

W przypadku kreatyniny, występowanie na poziomie wyższym niż 1% świadczy o słabej jakości procesie produkcyjnym.

monohydrat kreatyny creapure

Skąd pochodzi L-glutamina w odżywkach MLO Nutrition?

W naszych suplementach znajdziesz L-Glutaminę dostarczaną przez Kyowa Hakko. Opakowania suplementów MLO Nutrition zawierają logo Kyowa Quality.

Kyowa Quality określa najwyższe standardy i zaangażowanie w jakość, które są rygorystycznie przestrzegane przez firmę Kyowa Hakko Bio Co., Ltd. Jest to japońskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w badaniach, rozwoju i produkcji wysokiej jakości składników dla branży farmaceutycznej i spożywczej.

Firma kładzie duży nacisk na kontrolę i zapewnianie jakości we wszystkich swoich działaniach. Kyowa Quality obejmuje zaangażowanie w produkcję bezpiecznych, skutecznych i niezawodnych produktów, które spełniają a nawet przekraczają standardy branżowe. Kyowa wprowadziło rygorystyczne systemy zarządzania jakością i przestrzega wielu regulacji w celu zapewnienia jakości i bezpieczeństwa swoich produktów.

Procesy kontroli jakości w Kyowa Hakko Bio obejmują kompleksowe testowanie i analizę na różnych etapach produkcji. Priorytetem jest wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii i wiedzy naukowej w celu utrzymania spójności i monitorowania swoich produktów. Dodatkowo, firma prowadzi rozległe badania i rozwój, aby ciągle doskonalić swoje procesy produkcyjne i opracowywać innowacyjne rozwiązania.

Producentem białka premium jest:

Białka: 
DMV Nutri WheyTM 800I 
DMV Nutri Whey™ Isolate I,
jakich używamy w naszych suplementach, produkowane są przez holenderskiego lidera branży, Friesland Campina. Jest to największa na świecie spółdzielnia mleczarska, z siedzibą w Amersfoort oraz jedna z 5 największych firm mleczarskich na świece. Jej początki sięgają 1871 roku. Posiada oddziały 33 krajach i zatrudnia ponad 20000 osób. Produkty FC są dostępne w ponad 100 krajach. 

Nutri WheyTM 800I to produkt zawierający czyste białko serwatkowe, którego 80% pochodzi bezpośrednio z mleka. Ma neutralny smak i aromat, który łatwo można wykorzystać w suplementach i odżywkach dla sportowców. Jest to kompletne źródło białka serwatkowego i BCAA. Białko to zawiera 14% więcej leucyny w porównaniu do białek serwatkowych pochodzących z serwatki serowej.

Nutri Whey™ Isolate I to prodkt z białka serwatkowego. Serwatka zagęszczana jest za pomocą mikro i ultrafiltracji, aż osiągnie zawartość białka na poziomie 90%.
Oba produkty cechują się najwyższą jakością i czystością, za którymi stoi wieloletnie doświadczenie firmy, najnowsze technologie i spełnianie wysokich norm.

Nutri WheyTM 800I oraz Nutri Whey™ Isolate I znajdziesz we wszystkich odzywkach białkowych oraz gainerach.

Historia MLO Nutrition

Marka MLO Nutrition została założona w listopadzie 1964 roku przez firmę Genisoy Food Company, skupiając się na produkcji odżywek opartych na białku sojowym, oraz napojach i batonach. Produkty były kierowane do sportowców w wieku 15-40 lat, ale także osób, które były aktywne fizycznie i dbały o swoje zdrowie.

Kolejny etap marki to silne zaangażowanie w świecie fitness i kulturystyki. MLO Nutrition wpierało prestiżowe targi branżowe oraz indywidualnych zawodników na całym świecie. Obecnie marka jest głównie kojarzona ze sportami siłowymi i zawodami strongman.

MLO jest od ponad pół wieku lojalna swojej pierwotnej misji – najwyższej jakości, postępowi i rozwojowi. Marka ramię w ramię kroczy wraz z najnowszymi technologiami, których efektem są kultowe produkty: Mus-L Blast, Hardbody Gainer 3600 czy Brown Rice Protein. Te pozycje mają swoich fanów, którzy doskonale pamiętają ich jakość. Oryginalne opakowania pojawiały się na forach branżowych i aukcjach, jako kolekcjonerskie.

Kluczowym elementem filozofii MLO Nutrition jest udana praca zespołowa z zawodowymi sportowcami i profesjonalnymi miłośnikami fitness. Ich opinia i informacja zwrotna jest dla nas szczególnie istotna. Dzięki temu regularnie uczestniczymy w branżowych wystawach, targach, imprezach i zawodach kulturystycznych: Arnold Classic, FIBO Germany, NPC Worldwide Balkan Grand Prix i wiele innych. 

1996: MLO Nutrition zostaje inicjatorem przyznawania nagrody MLO All American Strength Team, by  uczcić wyniki sportowe najlepszych footballistów uniwersyteckich.
2014: Marka była głównym sponsorem MLO Olimpia- “Hard Body” fitness weekend na Węgrzech. 
2016: MLO Nutrition staje się oficjalnym partnerem Strongman Champions League. Jest to turniej z 16 imprezami Grand Prix, transmitowanymi na całym świecie, z zasięgiem 1 mld widzów. 
2017: Otrzymaliśmy status diamentowego sponsora Arnold Classic Europe. 

Podobnych wydarzeń można by wymienić znacznie więcej, na przestrzeni prawie 60 lat działania marki. Jesteśmy dumni z tego wieloletniego dziedzictwa. Patrzymy jednak w przyszłość i to jest priorytet dla MLO.  Skupiamy się na najbliższych przedsięwzięciach i dalszym rozwoju. Wierzymy, że uhonorowaniem naszej tradycji będzie tworzenie nowych produktów  o najwyższym standardzie.  Technologia cały czas się rozwija i możemy korzystać z jej efektów. 

Osiągnęliśmy kolejny kamień milowy, a żeby podziękować wszystkim odbiorcom, którzy wspierali MLO i pamiętają obecność marki 2 dekady temu, wprowadzimy w najbliższym czasie linię Classic. Seria ta obejmie najbardziej niezbędne odżywki w każdym rodzaju treningu. Proponujemy minimalistyczny design opakowań, także z klasycznym logo. Oczywiście zawartość opakowania to zawsze produkt klasy premium.